ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Technologie

Německá přesnost a kvalita

CNC Hundegger

Německá přesnost a kvalita

 

Výrobu provádíme na počítačem řízené dřevoobráběcí lince německé firmy Hundegger, která se skládá z CNC obráběcího centra K2i a CNC hoblovacího stroje HMD. 


Linka je schopna obrábět materiály o průřezu od 30x50 mm do 300x450 mm do délky 17 m od střešní latě až po robustní vaznice. Pracuje s vysokou přesností (+- 0.5 mm).

 

pro krovy a dřevostavby

SEMA EXPERIENCE

pro krovy a dřevostavby

Profesionální kreslící program používáme od roku 2007, nám umožnil přímé propojení počítačů našich projektantů s řídícím počítačem výrobní linky. Tím jsme uskutečnili průlomový přechod k efektivní výrobě tesařských konstrukcí.

Kreslící program SEMA je určen speciálně pro návrhy a výrobu střešních konstrukcí a dřevostaveb. Usnadňuje nám mj. návrh a detailní rozkreslení vaznicové, hambálkové, krokvové i atypické střešní konstrukce jakýchkoliv tvarů včetně vikýřů, arkýřů, střešních oken a dalších elementů.

Pomocí tohoto software jsme schopni zprostředkovat zákazníkovi virtuální prohlídku jeho stavby, trojrozměrnou vizualizaci navrhované konstrukce z kteréhokoli směru pohledu a  vyhotovit pro něho montážní dokumentaci.

Pro projektanty jsou k dispozici přesné podklady pro statické posouzení konstrukce.

Program Sema nám umožňuje realizovat zákazníkovy představy od zahradních altánů až po atypické stavby ze dřeva.

Zpracovaný projekt je automaticky a nezkresleně převeden na povely pro výrobní linku a přenesen do jejího řídícího centra.

pro příhradové vazníky

MiTek Pamir

pro příhradové vazníky

Příhradové vazníky vyrábíme technologií GANG-NAIL a navrhujeme je pro své zákazníky pomocí softwaru firmy MiTek Industries s.r.o. 
Softwarový program, jež využíváme pro projektování příhradových vazníků MiTek Industries, má výborné ohlasy a působí celosvětově v oblasti návrhů statických výpočtů.

Pomocí moderních a ověřených technologií, Vám můžete nabídnout kvalitní a přesně propracované  materiály.