Volná místa

TECHNIK A PROJEKTANT TESAŘSKÝCH KONSTRUKCÍ

Náplň práce: návrh příhradových vazníků, vázaných krovů, dřevostaveb a jiných dřevěných konstrukcí

v programech MITEK a SEMA, tvorba cenových nabídek, komunikace se zákazníkem, tvorba výrobní dokumentace pro CNC, organizace expedice a montáže jednotlivých zakázek.

Požadujeme: středoškolské, vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání, znalost práce na PC a CAD programy

(program MITEK a SEMA výhodou), schopnost samostatně organizovat a plánovat svou práci, orientovat se v problematice dřevěných konstrukcí, ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme: mzda závislá na množství realizovaných zakázek (320 až 420 tis. hrubého ročně), pružná pracovní doba,

ke konci roku mimořádná odměna, příspěvek na stravování.

DĚLNÍK V TESAŘSKO TRUHLÁŘSKÉ VÝROBĚ

VÝROBA STŘEŠNÍCH DŘEVĚNÝCH PANELŮ

Náplň práce: práce na výrobě střešních dřevěných panelů

Pracovní doba: dvousměnný provoz, 6.00 h - 14.00 h, 14.00 h - 22.00 h

Požadujeme: ochotu pracovat ve směnném provozu, spolehlivost

Nabízíme: Hrubá mzda od 26 000,- Kč do 33 000,- Kč, jistotu dlouhodobého zaměstnání, ke konci roku mimořádná odměna, příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně a stravenkový paušál.

ŘIDIČ VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU

Náplň práce: řidič VZV vozíku bočního, navážení materiálu ke stroji pro výrobu dřevěných stropních panelů.

Pracovní doba: dvousměnný provoz, pracovní doba  6.00 h - 14.00 h, 14.00 h - 22.00 h

Požadujeme: ochotu pracovat ve dvousměnném provozu, spolehlivost

Nabízíme: Hrubá mzda od 20000,- Kč, jistotu dlouhodobého zaměstnání, ke konci roku mimořádná odměna, příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně a stravenkový paušál