ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Garážová stání pro 1 auto

 Garážové stání pro 1 auto

PULTOVÁ STŘECHA

Garážové stání pro 1 auto

Univerzální použití konstrukce garážového stání dovoluje její umístění do prostoru nebo připojení garážového stání přímo k určitému objektu. Garážové stání lze připojit dodatečně i ke stávajícímu krovu. Pultová střecha má jednoduchou konstrukci, která Vás velmi příjemně překvapí svou cenou.

PŮDORYS GARÁŽOVÉHO STÁNÍ

PŮDORYS GARÁŽOVÉHO STÁNÍ

Sloupy garážového stání jsou konstruovány z hranolů 120 x 120 mm. Šikmé pásky jsou vyráběny z hranolu 100 x 100 mm. U garážového stání  je přesah střechy zmenšen na 300 mm a světlá výška garážového stání s pultovou střechou  je 2,2 metru.

GARÁŽOVÉ STÁNÍ  3,5 x 5,5 m

SEDLOVÁ STŘECHA

GARÁŽOVÉ STÁNÍ 3,5 x 5,5 m

Garážové stání má světlou výšku 2,2 metru, stejně jako šíře a délka konstrukce stání skýtá dostatek prostoru pro parkování osobního automobilu. Přesah střechy 500 mm optimálně chrání Váš automobil  i konstrukci před povětrnostními vlivy.

VARIABILNÍ ŘEŠENÍ PRO PARKOVÁNÍ OSOBNÍHO VOZU

Nejčastěji se umisťuje v prostoru, kde stojí vedle objektu se stejným typem střechy, a tudíž se stane se, při použití shodné krytiny, součástí Vašeho domu.

Nebo v případě potřeby lze opláštit jednu či více stran stání a vytvořit tak v podstatě uzavřenou garáž.

 

PŮDORYS GARÁŽOVÉHO STÁNÍ

PŮDORYS GARÁŽOVÉHO STÁNÍ

Přesah střechy 500mm optimálně chrání Váš automobil  i konstrukci před povětrností. Dřevěné hranoly 120x120mm, ze kterých jsou vyrobeny sloupy stání, zaručují funkčnost a stabilitu, šikmé pásky vyrábíme z hranolu 100x100mm.

GARÁŽOVÉ STÁNÍ 3,5 x 5,5 m

VALBOVÁ STŘECHA

GARÁŽOVÉ STÁNÍ 3,5 x 5,5 m

Světlá výška garážového stání je 2,2 metru, stejně jako šíře a délka konstrukce stání skýtá dostatek prostoru pro parkování osobního automobilu na Vaší zahradě.

Pokud máte na Vašem domě také valbovou střechu, pak je toto stání volbou pro Vás! Žádné jiné nebude vypadal přirozeněji. V případě potřeby lze oplášit jednu či více stran stání a vytvořit tak v podstatě garáž jako takovou.

 

PŮDORYS GARÁŽOVÉHO STÁNÍ

PŮDORYS GARÁŽOVÉHO STÁNÍ

Přesah střechy 500mm optimálně chrání Váš automobil  i konstrukci před povětrností.  Dřevěné hranoly 120x120mm, ze kterých jsou vyrobeny sloupy stání, zaručují funkčnost a stabilitu, šikmé pásky pro Vás vyrábíme z hranolu 100x100mm.

GARÁŽOVÉHO STÁNÍ

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

GARÁŽOVÉHO STÁNÍ

Pokud jste si nevybrali z naší základní nabídky garážových stání, kontaktujte naše obchodní zástupce, kteří Vám rádi pomůžou s Vaším projektem.

Níže můžete vidět několik realizací, individuálních projektů garážových stání.