ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Garážová stání pro 2 auta

GARÁŽOVÉ STÁNÍ 6,6 x 5,5m

PULTOVÁ STŘECHA

GARÁŽOVÉ STÁNÍ 6,6 x 5,5m

VZDUŠNÝ DESIGN

Univerzální použití garážového stání pro dvě auta s pultovou střechou dovoluje umístit konstrukci samostatně do prostoru, nebo ji připojit k určité budově. Garážové stání lze také připojit dodatečně i ke stávajícímu krovu. Jedná se o jednoduchou a prostornou konstrukci garážového stání, která Vás velmi příjemně překvapí svou cenou.

PŮDORYS GARÁŽOVÉHO STÁNÍ

PŮDORYS GARÁŽOVÉHO STÁNÍ

Garážové stání má sloupy z hranolů 120 x 120 mm a šikmé pásky vyrábíme z hranolu 100 x 100 mm. Garážové stání pro 2 auta má přesah střechy zmenšený na 300 mm a nižší světlou výšku 2,2 metru. Díky použití BSH materiálu na vaznice ve směru kolmém na osu parkování, není třeba použít u uvedeného garážového stání středový sloup.

GARÁŽOVÉ STÁNÍ 5,5 x 5,5 m

SEDLOVÁ STŘECHA

GARÁŽOVÉ STÁNÍ 5,5 x 5,5 m

SEDLOVÁ STŘECHA

Garážové stání pro 2 automobily, které se nejčastěji používá vedle objektu se stejným typem střechy. Při použití shodné krytiny se toto garážové stání může stát součástí Vašeho domu, již na první pohled.

VHODNÉ PRO 2 OSOBNÍ VOZY

Světlá výška garážového stání je  2,2 metru, stejně jako šíře a délka konstrukce stání skýtá dostatek prostoru pro parkování osobní automobily. V případě potřeby lze opláštit jednu či více stran stání a vytvořit tak v podstatě garáž jako takovou. 

PŮDORYS GARÁŽOVÉHO STÁNÍ

PŮDORYS GARÁŽOVÉHO STÁNÍ

Přesah střechy garážového stání o velikosti 500 mm optimálně chrání Váš automobil  i konstrukci před povětrnostními vlivy. Hranoly použity pro konstrukci garážového stání, o rozměru 120 x 120 mm, zaručují funkčnost a stabilitu. Šikmé pásky jsou vyrobeny z hranolu 100 x 100 mm.  Díky použití BSH na vaznice ve směru kolmém na osu parkování nemusí být použit středový sloup pro garážová stání.

 

GARÁŽOVÉ STÁNÍ PRO 2 AUTA 5,5X5,5 M

VALBOVÁ STŘECHA

GARÁŽOVÉ STÁNÍ PRO 2 AUTA 5,5X5,5 M

Toto garážové stání doporučujeme, jestliže máte na Vašem stávajícím domě také valbovou střechu nebo o ní uvažujete. Garážové stání je vhodné pro 2 osobní automobily.

DOSTATEK PROSTORU

Světlá výška garážového stání 2,2 metru, stejně jako šíře a délka konstrukce stání skýtá dostatek prostoru pro parkování osobního automobilu. Přesah střechy 500 mm optimálně chrání Váš automobil  i konstrukci před povětrností.

PŮDORYS GARÁŽOVÉHO STÁNÍ

PŮDORYS GARÁŽOVÉHO STÁNÍ

Dřevěné hranoly 120x120mm, ze kterých jsou vyrobeny sloupy stání, zaručují funkčnost a stabilitu, šikmé pásky vyrábíme z hranolu 100x100mm. V případě potřeby lze opláštit jednu či více stran stání. Díky použití BSH na vaznice ve směru kolmém na osu parkování není třeba středový sloup.

GARÁŽOVÉHO STÁNÍ

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

GARÁŽOVÉHO STÁNÍ

Pokud jste si nevybrali z naší základní nabídky garážových stání, kontaktujte naše obchodní zástupce, kteří Vám rádi pomůžou s Vaším projektem.

Níže můžete vidět několik realizací, individuálních projektů garážových stání.